בלוג

פה המקום שלי לחזור למקורות – בלוגר מטייל, או מטייל בלוגר. פה תוכלו לקרוא על הטיולים, הרשמים והחוויות שלי, ועל מחשבות, תהיות ורעיונות בנוגע לטיולים במזרח ובכלל.

טיסה

עולם הטיסות החדש להודו

עולם הטיסות להודו השתנה ללא היכר בשנה וחצי שחלפו במהלך תקופת הקורונה והסגרים. עכשיו, עם הפתיחה של הודו לתיירות, הגיע הזמן לעשות היכרות מחדש ולהבין איך כדאי לטוס להודו.

תצפית על האוורסט

הדרך שלא הושלמה לאוורסט בייס קמפ

באפריל 2021 יצאנו, יעל ואני, לטרק האוורסט בייס קמפ בנפאל. זה היה טיול-אחרי-תואר של יעל, שהפך לירח דבש, שהפך לטיול-אחרי-קורונה (ככה חשבנו לפחות).

חזרה לתרמילאות, טייק 4

"איזה אמיצים אתם, איך אני מקנא בכם!"

שמעתי המון גרסאות שונות של המשפט הזה בימים האחרונים. אנשים לא מאמינים שאפשר לטוס עכשיו לכמה חודשים, ועוד למזרח. ועוד בגיל 32. ועוד אחרי שכבר היית בשלושה טיולים ארוכים במזרח ועוד אינספור קצרים.

מבחן אמריטסר

החוויה הראשונה שלי מאמריטסר הייתה גם החוויה הראשונה שלי מהודו. אמריטסר זרקה אותי בכל הכח והעצמה לוייב והתרבות של הודו, ומאז לא הרפיתי.
אז למה כ"כ הרבה אנשים מפחדים מאמריטסר וממקומות דומים?
זה קשור לאיך שאנחנו מטיילים…

הודו עם נהג צמוד?

הודו כבר לא שייכת רק לתרמילאים. בשנים האחרונות מגיעים להודו גם משפחות ומטיילים מבוגרים. הם נוטים לטייל בהודו עם נהג צמוד, אך לדעתי, זה לא תמיד הפתרון.

טרקים בנפאל – להספיק או לקחת את הזמן?

כולם רוצים להספיק כמה שיותר טרקים בנפאל. איך יודעים כמה זמן הטרק יקח? כמה טרקים אפשר להכניס בזמן שיש לנו? ואולי כדאי לקחת את הזמן ולהנות מטרק אחד ולא לדחוס?

5 טיפים לקראת הטיול הגדול במזרח

החלטתם שאתם טסים, חסכתם כסף, קניתם טיסה. ומה עכשיו? עד כמה לתכנן? באילו מדינות לטייל? איך מתנהלים בטיול? הנה כמה טיפים חשובים לקראת הטיול הגדול במזרח.

ואז האדמה רעדה

זו הייתה עוד הליכה רגילה כשמעלינו ומתחתינו עצים במדרון תלול עם שביל באמצע, נהר למטה והר מקביל מעברו השני של הנהר. נוף קלאסי של נפאל. ואז האדמה רעדה.

KRMEF

KRMEF

KRMEF הוא ארגון קהילתי שיושב לא רחוק מקטמנדו ורוצה להתפתח, וזה יכול לשבת לכם בול על התוכניות. פוסט של בן מורג.

מרקהו

צ'אנדריגי למרקהו – סיפור דרך

הטרק מצ'אנדרגירי למרקהו עובר במקומות לא מתויירים בדרום עמק קטמנדו שבנפאל. מי שיצא לטרק יקבל הזדמנות לראות את הנופים הכפריים של נפאל במלוא תפארתם – השדות, הטרסות והאנשים החביבים.

צ'אנדרגירי

צ'אנדרגירי ( Chandragiri) היא נקודה היסטורית ואסטרטגית המשקיפה על עמק קטמנדו מגובה 2500 מ'. זהו טיול יום נהדר מקטמנדו למי שמחשפש תרבות, היסטוריה ונוף.

איך הכל התחיל…

‘אל תסתכל אחורה, אל תסתכל אחורה’, אמרתי לעצמי, והמשכתי לצעוד לעבר הבידוק הבטחוני. נשימה עמוקה.

נפאל, פעם שלישית

תחילה הם הופיעו כנקודות לבנות באופק. אם לא הייתי יודע, בחיים לא הייתי מנחש. הרי מי יצפה לראות הרים מושלגים מבצבצים מעל העננים במהלך טיסה?

יום בדלהי

הריח המוכר של דלהי מכה בי כבר ביציאה מהמטוס לשרוול, אך פולש לאפי במלוא עוצמתו ביציאה מהטרמינל.

0
  0
  סל הקניות שלך
  הסל שלך ריקחזרה

  כל העדכונים על המזרח -
  עד אליכם!

  קבלו למייל טיפים, עדכונים והמלצות על טיול בהודו, נפאל ומיאנמר!