תכנון טיול קצר בהודו

רוב המטיילים הישראלים בהודו הם תרמליאים אחרי צבא, אבל הודו מתאימה לכולם – כן, גם לטיולים בגיל מבוגר יותר, לזמן קצר יותר ובתנאים טובים יותר.

טיול מאורגן, סוכן או ייעוץ?

הרבה אנשים שמתכוננים לטיול קצר בהודו מחפשים נוחות וחסכון בזמן, ולכן ישר חושבים על ארגון כל הטיול מראש. ניתן לעשות זאת באמצעות טיול מאורגן, או סוכן הודי או ישראלי שיסגור מראש מלונות ונהגים ויתפור להם את הכל.

האמת? לפעמים זה אחלה, אבל זה לא תמיד מתאים – זה תלוי קודם כל בכם ובמה שאתם מחפשים – באיזה קצב תרצו לטייל, מה התקציב, מה הגמישות, באילו מקומות תרצו לבקר ועוד הרבה היבטים אחרים.

תחשבו על זה.
תעצמו עיניים ותחשבו על זה.
איך אתם רוצים לטייל?
מה הכי חשוב לכם?
מה גורם לכם להרגיש את ההתרגשות והציפייה?

אתם יודעים מה? זה בסדר אם לא הכל ברור מראש. בשביל זה אני כאן.

התעסוקה שלי בחיים זה לעזור למטיילים במזרח ובעיקר בהודו. אני עושה את זה גם ע"י ניהול קבוצות פייסבוק, וגם ע"י עזרה פרטנית יותר.

אני מזמין אתכם להגיע אלי לפגישת ייעוץ אישית לקראת הטיול בהודו – לשבת ביחד וקודם כל להבין בכלל מה מתאים לכם, ולבנות טיול שיהיה בדיוק איך שתרצו – תרמילאי, ספונטני, מפנק, מתוכנן, עם או בלי נהג צמוד, עם או בלי טיסות, עם או בלי הזמנת מלונות מראש – הכל פתוח. 
המטרה היא שיתאים לכם.


מבטיח לכם שתצאו מהפגישה כש…

  • אתם יודעים איך הכי מתאים לכם לטייל בהודו.
  • אתם יודעים באיזה מקומות תהיו ומה הסדר ביניהם / יש לכם כמה אופציות ברורות.
  • הטיול שלכם מתוכנן באופן אופטימלי – בהתאמה גם אליכם וגם ללוגיסטיקה ולאופי הייחודי להודו, בלי לבזבז יותר מדי זמן על נסיעות ומעברים.
  • אתם סגורים על כל הלוגיסטיקה של הטיול – ויזות, ביטוח, התנהלות עם כסף, אוכל והגיינה, התנהלות עם נהגים, תחבורה ציבורית ומקומות לינה, ציוד, תקשורת וכל דבר נוסף שתרצו לדעת.
  • יש לכם תיק טיול כתוב, מפורט ומסודר – ובו מידע מפורט על כל המקומות שתהיו בהם – מה עושים, דרכי הגעה, והרבה המלצות למקומות לינה, מסעדות, נהגים ומדריכים.
  • יש לכם גישה לערוץ טלגרם אקסקלוסיבי הפתוח ללקוחות שלי בלבד, בו אני מעדכן בנוגע לשינויים ודברים חדשים שאני מגלה בנוגע להודו ולמקומות שבה.
  • אני זמין בשבילכם בוואטסאפ גם אחרי הפגישה – לפני ובמשך הטיול 🙂

יכולים לקרוא המלצות מלקוחות עבר פה.

יאללה, מחכה לפגוש אתכם ולעזור לכם ליצור לעצמכם את הטיול בהודו, בדיוק איך שתרצו 🙂

שתפו בכל הכוח!