ייעוץ ותכנון טיול למזרח

איך מתחילים לתכנן טיול במזרח?
האם זה מתאים לי?
מה לקחת?
איך אדע לאן כדאי לי להגיע קודם?
איך אמצא מקומות ייחודיים מחוץ לשביל?
האם מה שהמליצו לי בספר, באתר או בפייסבוק בהכרח מתאים לי?

מה לקחת?
איך אדע לאן כדאי לי להגיע קודם?
האם מה שהמליצו לי בספר, באתר או בפייסבוק בהכרח מתאים לי?

תהליך הייעוץ והתכנון שפיתחתי נועד לענות לכם על כל השאלות, לדבר על כל החששות, ולהבין מה מתאים לכם ומה מעניין אתכם.

שירותים

פגישת ייעוץ לטיול במזרח

הפגישה מתקיימת אצלי בת"א ונמשכת כשעתיים פלוס מינוס, כמה שנצטרך – עד שכל השאלות יענו.

 • בניית שלד לטיול – נעבור על המדינות/האזורים בטיול שלכם, נבין מה קורה מבחינת עונות ומזג אוויר, טיסות, ויזות, מעברים קרקעיים ושאר אילוצים לוגיסטיים. נבין גם מה נמצא איפה ומה האופציות. לצורך זה נעזר גם במפות ובתמונות.
 • בטיול ארוך – נתכנן מסלול גמיש וכללי בין האזורים, כאשר המטרה היא לקבל מסגרת, אך לא להתקבע ולתת לכם את אפשרות לזרום תוך כדי בקלות.
 • בטיול קצר – נתפקס ונתכנן מסלול (קשיח או גמיש, כבר נבין תוך כדי מה מתאים). נשים דגש גם על מעברים ובעיקר על צמצום הזמן בהם, ונבין מה מתאים לכם מהבחינה הזאת (טיסות, נהג צמוד, מוניות, אוטובוסים וכו').
 • נדבר על כל המסביב – טיסות, ביטוח, ויזות, מעברים, אוכל, הגיינה, לינה, תחבורה, התנהלות עם כסף, ציוד, טרקים (אם רלוונטי), תקשורת וכל שאלה נוספת שתעלה. פה המקום להעלות את כל התהיות והחששות שלכם.

שיחת ייעוץ לטיול במזרח

שיחת הייעוץ אורכת כחצי שעה, ומטרתה להשלים לכם את החלקים החסרים ולתת מענה לשאלות נקודתיות.

שיחת הייעוץ מתאימה לשני מקרים:

 1. עבודה על מסלול לטיול קצר – במידה ואתם כבר יודעים מה המקומות המרכזיים בהם תרצו לבקר, נסדר אותם לפי סדר גיאוגרפי ותחבורתי הגיוני ובהתאם למזג האוויר, נבין מה נכנס ומה לא, ואולי מה אפשר/צריך להוסיף באמצע.
 2. מענה לשאלות נקודתיות לפני טיול ארוך – בעיקר בנוגע לסדר המדינות והאזורים לפי מזג האוויר ולפי הגיון גיאוגרפי ולוגיסטי.

אחרי הפגישה/השיחה

אחרי הפגישה/השיחה תקבלו ממני מס' דברים:

 • מפות גוגל עם סימונים מפורטים של כל המקומות הרלוונטים – הסימונים יעזרו לכם להתכונן לפני ולהתמצא תוך כדי הטיול, כולל מקומות לינה, אטרקציות ומסעדות.
 • הפניות לאנשי קשר – בהתאם לצרכים שלכם, אפנה אתכם לאנשי קשר שיעזרו לכם בהמשך. זה יכול לכלול סוכן ביטוח, סוכן נסיעות, וסוכנים/מארגני טיולים ישראלים או הודים, למקרה שתרצו להוציא לפועל את הטיול או חלקו בצורה מאורגנת יותר.
 • תיק טיול – מסמך כתוב ומפורט באורך עשרות עמודים, אשר מכיל:
  • מסלול / תכנית – המסלול יכול להיות קשיח או גמיש, בהתאם לתוצאות ומסקנות פגישת הייעוץ.
  • מידע מקיף על הודו – אפליקציות ואתרים, רשימת ציוד, ויזות, טיסות ומעברים, ומידע כללי על לינה, אוכל, מנהגים, שפה, תקשורת, תחבורה והתנהלות עם כסף.
  • מידע מפורט על כל המקומות – רקע על המקום, אטרקציות וטיולי יום, דרכי הגעה, המלצות לינה, אוכל, מדריכים ונהגים.
 • גישה לערוץ העדכונים האקסקלוסיבי בטלגראם ללקוחות בלבד – בערוץ זה אני שולח ללקוחות שלי בהודו עדכונים שוטפים, אותם הם יקבלו אחרי הפגישה ובמהלך הטיול. תמצאו שם עדכונים על אירועים, מזג אוויר, ומידע חדש שאני מגלה (מקומות לינה מעניינים, אתרים חדשים לבקר בהם, ועוד).

בנוסף, אני זמין בוואטסאפ לכל שאלה, בעיה והתייעצות גם בהמשך.

ייעוץ ותכנון טיול למזרח – למי זה מתאים?

תהליך הייעוץ שלי לא מניח מראש מה מתאים לכם ולמה אתם זקוקים, וגם לא מנסה למשוך אתכם לכיוון מסוים. אצלי תוכלו לקבל מענה מלא למטייל העצמאי בהודו, נפאל ובורמה, לכל סגנון ורמת טיול, לכל אורך טיול ולכל גיל והרכב – מתרמילאים שיוצאים לטיול ארוך וגמיש, ועד משפחות ופנסיונרים שטסים לשבועיים מתוכננים היטב.

בנוסף, אתם מקבלים ממני את כל הידע שיש לי לתת לכם – כתוב, מסודר ומאורגן. לא עמוד או שניים של מסלול, אלא עשרות עמודים של מידע עדכני ורלוונטי.

תיק הטיול, אותו תקבלו לאחר הייעוץ, משלים את התהליך ומספק לכם מסלול, מידע על התנהלות כללית בטיול, ומידע מפורט והמלצות על המקומות שתהיו בהם, עד לרמת אנשי הקשר, מקומות הלינה, דרכי ההגעה והמסעדות. החומרים הם פרי הטיולים שלי בשטח, המחקר שלי באינטרנט, והמלצות מטיילים ולקוחות. אני דואג באופן שוטף שהמידע בתיק הטיול יהיה הכי עדכני ורלוונטי שאפשר.

דברו איתי

שתפו בכל הכוח!